Menu
Winkel Wagen

WiFi-Module Mitsubishi Heavy Industries RKZ006A258

WiFi-Module Mitsubishi Heavy Industries RKZ006A258
WiFi-Module Mitsubishi Heavy Industries RKZ006A258
Meest Verkocht
WiFi-Module Mitsubishi Heavy Industries RKZ006A258
WiFi-Module Mitsubishi Heavy Industries RKZ006A258
WiFi-Module Mitsubishi Heavy Industries RKZ006A258
190,00€
  • Model: RKZ006A258

WiFi-module voor Mitsubishi Heavy-airconditioners van de SRK | serie SRR | SRF.

 Mitsubishi Heavy RKZ006A258 WiFi-adapter.

De wifi-functie stelt de gebruiker in staat om het apparaat aan of uit te zetten en de temperatuur en geselecteerde werkfuncties van overal ter wereld met internettoegang te wijzigen. Door aansturing via W-LAN kunt u stroom besparen en het gebruikscomfort verhogen. Als we thuiskomen van het werk, kunnen we de airconditioning even voor aankomst starten om de juiste temperatuur te krijgen - het hoeft niet te werken terwijl we weg zijn.

WLAN-adapter voor het aansturen van SRK-, SRR- en SRF-airconditioningsystemen via app voor iOS en Android. Integratie in SRK wandkasten mogelijk. Intelligente klimaatregeling. Maakt de bediening van een airconditioner via WLAN . mogelijk

 

Producteigenschappen :

Fabrikant: Intesis | Afmetingen (mm): 127 x 50 x 17 | Gewicht: 80 g | Kan in het wandapparaat worden geïntegreerd | Kan worden aangesloten op alle CNS-busapparaten (SRK, SRR, SRF) | Geen extra voeding | Meertalige app beschikbaar (ook in het Duits) voor iOS & Android "Airconwithme" | WLAN-configuratie via app (automatisch, handmatig, WPS) | Beschikbare basisfuncties (aan / uit, bedrijfsmodus, doel- en werkelijke temperatuur, ventilatorstand, timerinstellingen, enz.) | Weergave van foutcodes

 

De volgende functies zijn beschikbaar:  

Aan / Uit | Bedrijfsmodi: koelen, verwarmen, ontvochtigen, ventileren | Temperatuur instellen | Ventilatorsnelheid instellen | Pendellamel instellen (alleen verticale, horizontale instelling niet mogelijk) | Weergave van foutcodes | Tijdschakelprogramma's instellen

 

WI-FI Integrable para modelos SRK-ZSX-W, ZSX, ZS-W, ZS, ZMX, ZR, ZM, SRR-ZM, SRF-ZMX

Geef beoordeling

Om een beoordeling te schrijven moet u inloggen of zich registreren



Smit Installatie Silver
Smit Installatie Gold
Smit Installatie Diamond

3 meter koelleiding 
3 meter tussenkabel
3 meter spanning kabel
3 meter PVC pijp/ afvoerslang
2x monteer balk
4x soldeer koppelingen
4x trilling dempers
1x gat boren beton
1x Kit 
Kleine materiaal 
Incl. arbeid 

€ 599, - ex. BTW

5 meter koelleiding 
5 meter tussenkabel
5 meter spanning kabel
5 meter PVC pijp/ afvoerslang
2x monteer balk
4x soldeer koppelingen
4x trilling dempers
1x gat boren beton
1x Kit 
Kleine materiaal 
Incl. arbeid 

€ 799, - ex. BTW

10 meter koelleiding 
10 meter tussenkabel
10 meter spanning kabel
10 meter PVC pijp/ afvoerslang
2x monteer balk
4x soldeer koppelingen
4x trilling dempers
2x gat boren beton
1x Kit 
Kleine materiaal 
Incl. arbeid 

€ 1,099, - ex. BTW


Met de aankoop verklaart de koper dat de koper de airconditioner alleen zal laten installeren en in bedrijf stellen door een gecertificeerd bedrijf in overeenstemming met artikel 10 van EU-verordening nr. 517/2014 en dat elektronische installaties alleen mogen worden uitgevoerd door een gekwalificeerde elektricien - een persoon met een geschikte vakopleiding, kennis en ervaring, zodat hij gevaren die door elektriciteit kunnen ontstaan, kan herkennen en vermijden.

Wij maken op deze website gebruik van cookies, die noodzakelijk zijn om deze site zo goed mogelijk te laten functioneren.
Door op accepteren te klikken of door gebruik te blijven maken van de website, geef je aan hiermee akkoord te gaan. Meer weten over deze cookies?